Dnia 24 stycznia z inicjatywy  pana Łukasza Fortuny oraz pani Małgorzaty Smędry uczniowie naszej szkoły uczestniczyli jako kibice w meczu 19  kolejki Plus Ligi. Było to spotkanie aktualnego Mistrza Polski  w piłce siatkowej ZAKSY KĘDZIERZYN-KOŹLE z dolnośląskim CUPRUM LUBIN.

Dzięki wyjazdowi na mecz do Lubina uczniowie mieli okazję zobaczyć na żywo na parkiecie Cuprum Areny wybitnych reprezentantów Polski: Mateusza Bieńka, Grzegorza Łomacza oraz Mistrzów Świata z 2014 roku: Pawła Zatorskiego, Rafała Buszka czy Dawida Konarskiego

W spotkaniu występowało również kilku zawodników reprezentacji takich krajów jak Niemcy, Francja czy Estonia. Po bardzo emocjonującym meczu zwycięstwo odniósł Mistrz Polski, pokonując drużynę z Lubina 3:1. Oczywiście, jak na każdym meczu siatkówki niezwykłą atmosferę stworzyli kibice, wśród których pokaźną grupę stanowili uczniowie naszej szkoły. Oprócz emocji związanych z kibicowaniem wiele radości przyniosło nam zbieranie autografów, które chętnie rozdawali wszyscy zawodnicy, w tym wicemistrz świata z 2006 roku, obecnie komentator telewizyjny Łukasz Kadziewicz. To był bardzo udany wyjazd, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników, ale na pewno nie był ostatnim, gdyż wszyscy jednogłośnie zadeklarowali chęć udziału w podobnych imprezach.

                                                           Tekst: Małgorzata Smedra, Łukasz Fortuna

                                                            Fot. Łukasz Fortuna

Przedstawiamy opinie pomeczowe  podekscytowanych kibiców:


Oglądanie meczu na żywo to całkiem inne przeżycie niż oglądanie w domu przed telewizorem. Siatkówka jest moim ulubionym sportem, a przez ten wyjazd jeszcze bardziej polubiłam tę dyscyplinę, a nie wiedziałam, że może być jeszcze bardziej ekscytujący. Mam nadzieję, że jeszcze pojedziemy na podobny wyjazd!       

                                                                              Kalina Bartosiewicz, kl.6


Na meczu najbardziej podobało mi się, gdy siatkarze do nas podeszli, przybili nam piątki. Były też autografy i wspólne zdjęcia. To było super!

                                                                               Piotr Wysoczański, kl.6

To był pierwszy mecz siatkówki, na jakim byłam. Pomimo że nie znałam tej drużyny wcześniej, mocno im kibicowałam. Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze raz pojechać na taki mecz. 

                                                                              Martyna Oleksyn, kl.6

W meczu podobało mi się wszystko! Mogłem zobaczyć naprawdę wielkich ludzi. Przy siatkarzach czułem się malutki, mimo że mam 1,78 cm wzrostu.:) Osobiście mogłem zobaczyć, jaka to była mocna siła uderzeń. W kibicowanie włożyliśmy całe swoje serce!

                                                                              Eryk Kobylański,kl.6


Atmosfera tego meczu była genialna! Nigdy nie zapomnę tego wyjazdu!

                                                                               Miłosz Gumowski, kl.6

Niesamowicie było spotkać się z moim ulubionym zawodnikiem-Pawłem Zatorskim! To było niesamowite przeżycie!

                                                                              Michał Mielczarek, kl.6

 

 


Zaloguj

Zaloguj się

Nazwa *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
listopad 2018
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Wkrótce...

Brak wydarzeń

Dzwonki

1. 08:15 - 09:00
2. 09:10 - 09:55
3. 10:05 - 10:50
4. 11:00 - 11:45
5. 12:00 - 12:45
6. 13:00 - 13:45
7. 13:50 - 14:35
8. 14:40 - 15:25

Nasze certyfikaty